Borsa sinyal grubumuz, hesaptablosu.net üzerinden gelenlere 1 ay ücretsiz. Yatırımlarınızı daha da kazançlı hale getirebilirsiniz. Telegram İletişim ile "grup linkini" isteyebilirsiniz. 

Hisse Kar Zarar Hesaplama

Hisse Kar Zarar Hesaplama aracını, hisseleri al sat yapmak için kendime göre tasarlamıştım. Sürekli hesap makinesiyle hedef fiyat oluşturmaktan yoruldum bu aracı yaptım. Daha sonra etrafımda beğenilen hesaplama sistemini sizlerle paylaşıyorum. Tavan tavan giden hissenin fiyatını hesaplama ve bir hissenin tavan-taban değerini hesaplamak için bu sayfaya bakınız.

Bu hesaplama aracı, daha çok al-sat(kv) için kullanılsa da orta vade ve uzun vadeli kağıtlarınızda da kullanabilirsiniz. Şunu söyleyebilirsiniz portföy durumumda kar/zarar zaten gösteriyor. Tabi ki o anlık kar zarar durumunuzu görebilirsiniz. Ancak bu hesaplama aracı daha çok hedef (Destek,direnç) fiyatlarına koşullandığınızda kar veya zararınızı görüntüler.

Hesaplama aracında gördüğünüz eksiklik olursa muhakkak yorumda belirtiniz. Senet Adet, Alış ve Satış fiyatları mecburidir. Komisyon tutarını binde olarak giriniz, örneğin binde 2 ise sadece 2 , on binde 2 ise 0,2 yazınız.

Hesaplama Aracı 

 

Bu sayfada herhangi bir veya birden çok hissenin alım satımı için bilgi alışverişi yoktur. Hisse tavsiyesi yoktur. Burada sadece kağıdı aldığınızda veya almadan kendinize hedef belirlediğiniz zamanlarda ki risk durumunuzu gözden geçirebilirsiniz.

📁Teknik Analiz E-Kitap İndir : https://shopier.com/23852392

Son Dosyalar

Borsa Hesaplama