Skip to navigation

Kayıt

Tablolara veri girişini sadece kayıtlı üyeler yapmaktadır.Giriş yap veya Kayıt Ol !  

Contact Info

İstek : hesaptablosunet@gmail.com

Hisse Maliyet Hesaplama

Bu yazımızda elimizde ki hissemizin maliyet ortalamasını hesaplayacağız. Hisselerde düşüş ve yükselişlerde hissemiz maliyetimizden farklı noktalara gelir. Düşüşlerde kademeli alım yaparak maliyet düşürmek isteyen veya tam tersi hisse sürekli yükselişlerinde hisse toplarken maliyet hesaplamamıza yarayacaktır. Burada ben 10 kademeli bir hesaplama aracı yaptım. Kademe iyidir diye düşünerek 🙂

Bu hesaplama aracını daha önce de bir çok defa düşündüm ancak kullanıcılardan gelen talepler bu hesaplama aracını yapmamı hızlandırdı. Umarım beklediğinize değer. Eksik fazla durumları muhakkak belirtiniz.

Android mobil uygulamamız da çıktı : https://play.google.com/store/apps/details?id=borsa.hesaplama  Program güncelleme çalışmaları devam etmektedir eksikleri belirtiniz.

Önemli : Alacağınız Lot sayısı ile maliyet hesaplamak isterseniz, Belirlediğiniz Nakit ile kaç Lot alabileceğiniz hesaplama aracının alt kısmında yer almaktadır.

Comments:4

    1. ayrıca bunun mobil android ve aios uygulaması yapılabilirse dışarda olanlar için daha kullanışlı olur
      olur

      1. Hesaplama aracında kullanım çokluğu olursa hemen android versiyonunu play store a yükleyebilirim. Android uygulamada satır sütun görünümü daha güzel olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir