Excel Rastgele Grup Oluşturucu

Excel Rastgele Grup Oluşturucu

Excelde belirlediğiniz isim listesinden rastgele grup/takım oluşturun. Grup sayısını belirleyebilirsiniz. Örnek verecek olursak sınıfta öğrencilere nöbetçi grup belirlemek isterseniz Grup sayısını “5” yazarsanız 5 ayrı grup oluşturacaktır. Sınıf mevcudu iki hafta için yeterli olacağını düşünürseniz grup sayısını 10 yapabilirsiniz. Bu sadece okul veya sınıfta değil, kullanım alanı geniştir. Belirli isimlerden dilediğiniz sayıda rastgele grup oluşturabilirsiniz. Aynı isim iki defa kullanılmaz.

Hemşire nöbet çizelgesi, güvenlik nöbet çizelgesi, aylık nöbet çizelgesi.. vb gibi çizelgeler hazırlamanızda yardımcı olacaktır.Eksik hatalı veya başka şablon isteğiniz olursa hesaptablosunet@gmail.com adresinden bana bildirebilirsiniz. Veya direk İletişim bölümünden öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Yapılacaklar Listesi Excel

Yapılacaklar Listesi Excel

Yapılacaklar listesi excel şablonu kullanıcılarımız için düzenlenmiştir. Günlük hayatta veya işlerimiz gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz basit yapılı, yapılacaklar listesi excel halinde yüklenmiştir. Bu dosya da sıralama, tarih, yapılacak işler, önem durumu ve tamamlanma durumundan oluşmaktadır. Eksik hatalı veya başka şablon isteğiniz olursa hesaptablosunet@gmail.com adresinden bana bildirebilirsiniz. Veya direk İletişim bölümünden öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

https://pixabay.com/tr/illustrations/kontrol-listesi-planlama-pano-1614702/

Apartman Aidat Çizelgesi

Apartman Aidat Çizelgesi

Site-Apartman yöneticileri için hazırlanmış Apartman aidat çizelgesi excel şablonu. Dairelerin aidat takibini yapabilirsiniz. Daire sahiplerinin ismine tıklayıp hızlıca verileri görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizden online olarak her cihazdan erişebilir şekilde takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu sayfadan indireceğiniz Excel dosyası exceldepo.com tarafından hazırlanmıştır.

Merkezi Sistem Doğalgaz Sıcak Su

Merkezi Sistem Doğalgaz Sıcak Su Hesaplama

Merkezi Sistem sitelerinizde Doğalgaz ve Sıcak Su hesaplamanız için yapılmış olan Excel Programı.

http://www.atlassayac.com/user/files/isi-giderleri-hesaplama.xlsx adresinde yer alan Merkezi Sistem Doğalgaz Hesaplama Excel Programı.

 

Program Atlas Sayaç (atlassayac.com) sitesinden indirilmiştir.