Apartman Aidat Çizelgesi

Apartman Aidat Çizelgesi

Site-Apartman yöneticileri için hazırlanmış Apartman aidat çizelgesi excel şablonu. Dairelerin aidat takibini yapabilirsiniz. Daire sahiplerinin ismine tıklayıp hızlıca verileri görüntüleyebilirsiniz.

Sitemizden online olarak her cihazdan erişebilir şekilde takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bu sayfadan indireceğiniz Excel dosyası exceldepo.com tarafından hazırlanmıştır.

Yüzde Ekleme Excel ve Yüzde Çıkarma Excel

Yüzde ekleme excel hesaplaması nasıl yapılır ?

Belirlediğiniz sayıya yine belirlediğiniz oranda yüzde artış hesaplaması yapılır. Burada ki excel dosyasında yüzde oranı bir kere belirleyip hızlı girişler yapabilirsiniz. Örnek sayınız 100 olsun yüzde 18 belirlediğinizde sonuç 118 olur. Excel dosyasında artış ve sonuç miktarları ayrıntılı verilmektedir.

Excelde fiyattan yüzde düşme hesabı  ?

Belirlediğiniz sayıdan belirlediğiniz oranda yüzde düşümü yapabilirsiniz. Yüzde eksiltme hesaplama aracı sizin belirlediğiniz yüzde oranı kadar değeri düşürür.

Bu hesaplama işlemlerini online olarak yapmak isterseniz bu sayfadan yapabilirsiniz. Daha çok hesaplama araçları için üst menüden “Araçlar” menüsüne göz atabilirsiniz.

İş Teklif Formu Excel (A4)

Merhaba sitemizin değerli ziyaretçileri.
İş teklif formu excel şablonu veya Fiyat teklif örneği olarak adlandırabileceğimiz hazır bir şablonu buraya ekliyorum. İnternette baktığımda bu tarz çok şablon gördüm. Ancak hoşuma giden bir tarzı ve A4 uyumlu olarak bunu siteye ekliyorum. Umarımım işinize yarar bir şablon olacaktır. Template.net üzerinden alıp Türkçe ye çevirdim. Eksik hatalı veya başka şablon isteğiniz olursa hesaptablosunet@gmail.com adresinden bana bildirebilirsiniz. Veya direk İletişim bölümünden öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

İş teklif formu, Fiyat teklif örneği veya otomatik teklif hazırlamak isteyenler bu şablonu kullanabilirler.

Created by Template.net

Hisse Senedi Takip Programı (Online)

Balyemezler.com tarafından hazırlanan “Hisse Senedi Portföy Takip Programı” sayesinde Hisse kar zarar durumlarınızı takip edebilirsiniz. Sitede belirtildiği gibi ücretsiz olup ticari amaçla kullanılamaz. Program girdiğiniz hisse fiyatlarını otomatik çekmektedir. Bu sayede kar zarar durumlarınızı canlı görüntüleyebilirsiniz. Borsa verilerini excel e aktarma yaparak, excel üzerinden devam edebilirsiniz.

Video :


Kaynak : https://www.balyemezler.com/hisse-senedi-portfoy-takip-programi-excel/

Hisse Maliyet Hesaplama Excel

Hisse Maliyet Hesaplama Excel

Hisse alıp satarken genelde önerilen kurallardan biri kademeli alım satımdır. Bu excel aracı ile kademeli alım yaparken Ortalama Maliyet hesaplamanızı sağlar.

Bu excel dosyasına ihtiyaç duymadan sitemizden veya android uygulamamızdan da hesaplama yapabilirsiniz.

Sitemizde hesaplama yapacağınız adres : https://hesaptablosu.net/hisse-maliyet-hesaplama/

Android Uygulama adresi : https://play.google.com/store/apps/details?id=borsa.hesaplama