Fon Takip Programı

Fon Takip Programı

Fon takip programı balyemezler.com tarafından yapılmış bir excel programıdır. Bu excel dosyası sayesinde fon takibini yapabilirsiniz. Yukarıdan dosyayı indirebilirsiniz. Excel dosyası ile ilgili soru ve cevaplar için aşağıya site linkini de ekliyorum. Yine bu dosya ile ilgili detay veren videoyu da bu bağlantı altına ekliyorum. Daha önceleri fon canavarı sitesi bu işi çok güzel yapıyordu. Genelde kullanılan bir sistemdi. Belki bu tarz sistemler oluyor ama elinizin altında bir program isterseniz bu dosya size göre olacaktır. Program için kurmanız gereken iki program ;

– Selenium Basic indir…

– Chrome web driver indir… 

Fon takip excel programı orjinal link : https://balyemezler.com/

Program ile ilgili düşünceleriniz yeni program isteklerinizi İletişim menüsünden haberdar etmeyi unutmayınız.

Kripto Para Takip Programı

Kripto Para Takip Programı

Son yıllarda Kripto paranın önemi artmaya başladı. Artık insanların fikirleri değişmeye başladı değiştikçe akım başladı. Dolayısıyla hareketlenmeler hızlandı. Bu anlamda site kullanıcılarımızın genelde yatırımcı kişiler göz önüne alındığında bu tarz dosyaları arayıp bulup buraya eklemek bize düşüyor. Bu dosyamızda yine Youtube da güzel videolar çıkaran Uraz Hoca’ya aittir. Dosyanın detaylı anlatımını yaptığı videoyu aşağıya ekliyorum. Dosyayı yukarıdan indirebilirsiniz. Alternatif olarak aşağıda ki bağlantıdan da indirebilirsiniz.

Alternatif : https://drive.google.com/file/d/1e1RapW6w5ZWjLVqv_32KwasyQ6X9X8yT/view

Not : Excel 2016 üstü versiyonlarda geçerlidir.

Dosyanın Videolu Anlatımı

Yukarıda ki dosyayı hazırlayan Uraz Hoca’nın kanal linki : https://www.youtube.com/channel/UCL6u-jCy3FKXtjB8_wDwxLg

 

Anlık Borsa Excel 2021

Anlık Borsa Excel

Anlık Borsa verilerinin otomatik olarak çekildiği Excel programını buradan indirebilirsiniz. Ayrıca bu bağlantıdan da indirebilirsiniz. Excel dosya içeriği geniş, bundan dolayı aşağıya dosyayı anlatan video eklenmiştir. Dosya ile ilgili detayları videodan öğrenebilirsiniz.

Alternatif Link : https://drive.google.com/file/d/1eFtzegzAnP3wWc9NVLEK9ELURVt1G4lL/view

Dosya bağlantısında sorun yaşarsanız, İletişim menüsünden bildirirseniz hemen link güncellemesi yapılır.

Not : Excel 2016 üstü versiyonlarda geçerlidir. Daha düşük versiyonlarda hata alabilirsiniz.

Dosyanın Videolu Anlatımı

Yukarıda ki dosyayı hazırlayan Uraz Hoca’nın kanal linki : https://www.youtube.com/channel/UCL6u-jCy3FKXtjB8_wDwxLg

Excel Rastgele Grup Oluşturucu

Excel Rastgele Grup Oluşturucu

Excelde belirlediğiniz isim listesinden rastgele grup/takım oluşturun. Grup sayısını belirleyebilirsiniz. Örnek verecek olursak sınıfta öğrencilere nöbetçi grup belirlemek isterseniz Grup sayısını “5” yazarsanız 5 ayrı grup oluşturacaktır. Sınıf mevcudu iki hafta için yeterli olacağını düşünürseniz grup sayısını 10 yapabilirsiniz. Bu sadece okul veya sınıfta değil, kullanım alanı geniştir. Belirli isimlerden dilediğiniz sayıda rastgele grup oluşturabilirsiniz. Aynı isim iki defa kullanılmaz.

Hemşire nöbet çizelgesi, güvenlik nöbet çizelgesi, aylık nöbet çizelgesi.. vb gibi çizelgeler hazırlamanızda yardımcı olacaktır.Eksik hatalı veya başka şablon isteğiniz olursa hesaptablosunet@gmail.com adresinden bana bildirebilirsiniz. Veya direk İletişim bölümünden öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Yapılacaklar Listesi Excel

Yapılacaklar Listesi Excel

Yapılacaklar listesi excel şablonu kullanıcılarımız için düzenlenmiştir. Günlük hayatta veya işlerimiz gibi bir çok alanda kullanabileceğiniz basit yapılı, yapılacaklar listesi excel halinde yüklenmiştir. Bu dosya da sıralama, tarih, yapılacak işler, önem durumu ve tamamlanma durumundan oluşmaktadır. Eksik hatalı veya başka şablon isteğiniz olursa hesaptablosunet@gmail.com adresinden bana bildirebilirsiniz. Veya direk İletişim bölümünden öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

https://pixabay.com/tr/illustrations/kontrol-listesi-planlama-pano-1614702/