Merhaba arkadaşlar, Tradingview tarafından hisseler daha ayrıntılı bir şekilde tarama yapabilmeniz için, 2.0 versiyonu yayınlandı.

▶ Tradingview Hisse Takipçi 2.0 adresi : https://tr.tradingview.com/stock-screener/

TradingView Hisse Takipçi 2.0 İle Yatırım Stratejilerinizi Güçlendirin

TradingView, yatırımcılar için tasarlanan etkileyici bir Hisse Takipçisi olan 2.0 sürümünü kullanıma sundu. Bu güçlü araç, birçok finansal piyasa üzerinde geniş bir analiz ve eleme kapasitesi sunarak, kullanıcılarına daha bilinçli yatırım kararları almalarında yardımcı oluyor.

Tradingview Hisse Takipçi 2.0
Tradingview Hisse Takipçi 2.0

Hisse Takipçi 2.0’ın Avantajları ve Kullanım Alanları

TradingView Hisse Takipçi 2.0, 70’ten fazla borsayı kapsayarak küresel piyasalarda çeşitli şirketleri eleme olanağı sağlıyor. Kullanıcılar, 150’den fazla filtre alanı arasından seçim yaparak, esnek zaman çerçevelerinde (bir dakikadan beş yıla kadar) analizlerini yapabiliyor. Ayrıca, hisseler, paralar, endeksler ve ETF’ler gibi farklı varlık türlerini kapsayan geniş bir yelpazede eleme yapma olanağına sahipler.

Temel ve Teknik Analizdeki Güçlü Özellikleri

Hisse Takipçi 2.0, finansal ve teknik analizde kullanılan 150’den fazla filtre alanını bir araya getirerek, kullanıcılarına detaylı bir bakış açısı sunmaktadır. Özellikle finansal göstergelerin yanı sıra, şirketlerin değerlemeleri, karlılık metrikleri ve analitik setleri gibi hazır setlerle de zenginleştirilmiştir. Ayrıca, teknik analiz göstergeleriyle yapılan analizler için kullanıcılara geniş özelleştirme seçenekleri sunarak, yatırımcılara kişiselleştirilmiş bir deneyim sunuyor.

Tradingview işlem fikirlerime göz at : https://tr.tradingview.com/u/Tekniksinyal/


TradingView’ın yeni Hisse Takipçi 2.0’ın sunduğu geniş olanaklara odaklanarak, yatırımcıların daha bilinçli ve stratejik yatırım kararları almasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.