Konuşanlar Programı Nedir?

Yayın yapmaya Kendi youtube kanalı olan ve izleyici kitlesini kısa bir zaman dahilinde aniden genişleten Hasan Can Kaya isimli Komedyenin kurmuş olduğu seyircileri de sohbetin içine dahil ederek onlarla iletişim halinde olduğu bir komedi programı yapan komedyendir. Programın işleyişi programa katılan seyirciler tarafından oluşuyor da denebilir seyirciler başlarına gelen türlü olayları anlatıyorlar ve Hasan Can Kayanın sorduğu sorulara verilen cevaplara göre Seyircilerin adı tahtaya yazılıyor. Tahtaya yazılma fikri Hasan Can Kayanın dediğine göre ilk okulda çok konuşanları tahtaya yazarlar ve benim adım sürekli tahta da olurdu. Söylemine dayanıyor.

Konuşanlar Bilet Nasıl ALINIR

Konuşanlar Programı Biletleri Nasıl Alınır?

Konuşanlar bilet son zamanlarda oldukça fazla satmaktadır Komedyen Hasan Can Kayanın sunduğu bu programın biletleri çoğu zaman dolandırıcılar için fırsat kapısı olduğundan dolayı güvenli internet hizmetlerinden alınması tavsiye ediliyor. Alanımızda Profesyonel olduğumuz bu sektörde Bilet satışı ve bilet fiyatlarını sizin için en uygun fiyatlara satışını gerçekleştiriyoruz. Çeşitli bilet sitelerinden satışı yapılsa da güvenilir siteler arasında adımızı duyurmamız üzere bilet satışları konusunda okurlarımıza hizmet vermekteyiz ve 2023’ün en merak edilen konuları arasında  yer alan “Konuşanlar bilet fiyatları ne kadar? ” Sorusu işte karşınızda.

Konuşanlar Bilet Fiyatları

Bu fiyatlar farklı sitelerde satıldığı için siteden siteye değişiklik göstermektedir fakat bilet fiyatları genelden biraz farklı olduğu için tek bir fiyat yoktur. çünkü konuşanlar programında izleyenler ve konuşanlar ayrı olduğu için bilet fiyatları da değişiklik göstermektedir eğer programa katılıp Hasan Can Kaya ile sohbet bir nevi yarışmacılar içine girmekten söz ediyorsak 275 TL ödeme yapmalısınız fakat yarışma haricinde yalnızca izleyici olmak istiyorsanız ortalama bilet fiyatları 180 TL civarında olmaktadır.

Konuşanlar Programına Nasıl Gidilir?

Bilet işlemlerinizi biletix.comdan tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken şey çekimlerinin istanbulda olduğu Konuşanlar Programına gitmek üzere evden çıkmak olacak ! şehir dışından da büyük ilgi gören Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programının Hep Zemin Zorlu Performans Sanatları Merkezinde çekimler yapılmaktadır. Daha fazla bilgilendirmeler bes emeklilik sitesi ile ulaşabilirsiniz.