Hisse Potansiyel Getiri Hesaplama

Hisse Potansiyel Getiri Hesaplama aracını Instagram @pozitif.yatirim gönderilerinde keşfettim. Bu tarz içerikler için sayfaya bakabilirsiniz. Bu hesaplamada bilmeniz gerek 3 temel analiz öğesi bulunmaktadır. Onları takip ettiğiniz borsa platformlarından hisse detaylarında görebilirsiniz. Bu öğeler ; Şirketin Öz sermayesi, Anlık Piyasa değeri ve Yıllık net kârı.

Şu an hisse potansiyel getiri hesaplama için gerekenleri bulmanız gerekiyor, ancak bu hesaplama aracı hoşunuza giderse yorumlarda belirtirseniz daha otomatik hale getirmeyi düşünüyorum. Yani Hisse kodu girmeniz yeterli olacak, sizden istenenleri otomatik çekip hesaplayıp sonuç söyleyecek. Tabi ki düşünceleriniz önemli ona göre çeşitlendirilebilir. Bu sitede ki çoğu hesaplama site ziyaretçilerinin isteği üzere yapılmıştır.

 

Burada yapılan hesaplama kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Tahmini bir hesaplama aracıdır. Yatırım için size hizmet veren aracı kurumlarınıza veya bankalara danışabilirsiniz. Burada sadece basit bir hesaplama yapılmaktadır, hesaplamaya bakıp hemen işlem açmayın derim. Sizde sürekli hesaplama yaptığınız işlemleri İletişim menüsünden bana iletebilirsiniz.