Anneye Hediye Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Koşulsuz sevgiye ‘’anne’’, demişler. Bıkmadan ve usanmadan sevebilmenin, mucizevi varoluş örnekleridir, onlar. En tatlı baharlar bile anneler kadar ferahlatamaz içimizi. Bu yüzden onları mutlu görmek, gülümsetmek demek kendimizi de mutlu etmek demektir aynı zamanda. Yıl, henüz yeni başlarken ve annenizi şaşırtacak hediyeler arıyorken hediyenin ona ne katması gerektiğini düşünmelisiniz. İnsanız ve hepimizin, her zaman, her yönden eksikleri olacaktır. Onda eksik olduğu düşüncesine kapıldığınız hediyeler arıyorsanız öncelikleri belirlemek, çok önemli. Dünya Kadınlar Günü, Anneler Günü, Öğretmenler Günü, dini bayramlar, doğum günü gibi heyecanla birlikte sevginin de arttığı zamanlarda, onu hediyelerle kutlamak, yaşamını çok daha değerli kılar. Elbette beklemediği zamanlarda da kapısını harika bir hediyeyle çalmak, yaşam enerjisini fazlasıyla artıracaktır. Ama onu en çok ne şaşırtır, diye soracak olursanız cevap, dönemin en sıra dışı hediye mağazası deriz! bodo.com’un alışılmadık bir tarz olarak ortaya koyduğu, deneyim hediyelerinden bahsediyoruz.

Anneye en güzel hediye önerileri

bodo.com, yalnızca hediyenin alışılan tarzının dışına çıkarak değil, dönemin ayrıcalıklarını en iyi şekilde kullanarak da bir devrim yaptı. Bu denli gelişmiş ve her dakika gelişmeye devam eden, sürekli olarak alışkanlıklarımızı yenilediğimiz bu çağda, benzer şeylerden etkilenmemiz ve yerimizde saymamız mümkün değil. Bu sebeple hayatımızı farklı yönlerden renklendirecek, gelişime ayak uydurmamızı sağlayacak, harekete geçirecek anneye hediye bodo deneyimleri oldukça değerli! Örneğin, anneniz çalışıyor ve eve geldiğinde de evdeki işlerle meşgul oluyordur. Hayattan keyif almak ve daha motive bir şekilde devam etmek için kendine yeterince vakit ayıramıyor olabilir. Annenize, bodo.com’dan farklı, faydalı ve eğlenceli şekilde geçireceği günler hediye etmek, onu çok sevindirmez miydi? Ev hanımı olup zamanını nasıl değerli kullanacağını bilmeyen annenize ise farklı eğitimler hediye ederek hobi yahut kariyer olanağı kazandırabilirsiniz. Dahası, gitmek istediği geziler, mekanlar, etkinlikler boyutunda bodo.com’dan araştırma yaparak kendisini çok şanslı hissetmesini sağlayabilirsiniz. Hediyesini, e-posta adresine ya da kapısına hediye sertifikası olarak gönderebilirsiniz. İkinci yöntemi seçtiğinizde, deneyimini, sevgiyle saklayacağı, şık tasarımlı bir hediye kutusunda vermiş olursunuz.

Anneye en güzel hediye fikirleri

En tatlı zamanlara, bodo ile merhaba, diyebilirsiniz. Çünkü en güzel sürprizleriyle, dilediğiniz an sizi şaşırtmaya devam ediyor. Sakinliğe ihtiyaç duyan annelere; ‘’Mix Masajı’’, ‘’Çömlekçi Çarkında Seramik Atölyesi’’, ‘’Asya Yakasında Anti Stres Masajı’’, ‘’Antigravity Yoga ve Meditasyon Kursu’’. Hareketliliğe, sosyalliğe, eğlenmeye ihtiyacı olanlara; ‘’Aile için Dolphinarium Gösterisi’’, ‘’İki Kişi için Macaron Yapım Dersi’’, ‘’Arkadaş Grubu için Dört Ayrı Twizy Araçla İstanbul Turu’’, ‘’Özel Tango Dersi’’. Gereksinim ya da ilgi duyabileceği kategorileri gözden geçirip deneyimleri seçmeye başlayın. En samimi duygularınızla armağan edeceğiniz bodo sürprizleri, onu çok şaşırtacak!